VinylLocking Comfort på First Hotell Norrtull!

Brasserie Norrtull på First Hotell Norrtull har valt akustikgolvet VinylLocking L500 Comfort, Rustic Tally Oak. Snyggt med en exklusiv känsla, slitstarkt, lätt att lägga och städa. Perfekt för restauranger med golv som dämpar ljud och ger en behaglig miljö.

FuturaPublic golv slitstarkt Luxury Tile-golv för offentliga miljöer

Nytt PVC-fritt golv - FuturaPublic

Vår kollektion växer och vi lanserar nu vårt nya PVC-fria golv FuturaPublic! Golvet är slitstarkt, miljövänligt och fritt från ftalater, PVC-plast och andra miljöfarliga ämnen.

Idé Flooring skänker golv till Ukraina

Vi på Idé Flooring vill visa vårt stöd till det ukrainska folket och bidra med det vi kan. Häromveckan skickade vi därför en last med 10 000 m2 golv som vi vet kommer vara till stor nytta i återuppbyggnaden av landet.

Vi byter telefonväxel!

Måndagen den 26e september kommer vi att byta vår telefonväxel. Bytet kommer med all sannolikhet ske utan problem. Men, om ni av någon anledning inte kan nå oss denna dag, maila till info@ideflooring.se så återkommer vi omgående!
Visa fler